Tisk vizitek

TISK - Aprinto

 

Aprinto - užitečné

Levný a kvalitní tisk

 

 

Poptejte nás

Kalkulace

TISK VIZITEK

Vizitka je malá kartička se jménem a dalšími údaji o dané osobě. Vizitka by měla obsahovat adresu a název společnosti (popř. logo), jméno osoby, její telefonní číslo a stávající funkci. Zadní strana vizitky může být využita pro odlišnou jazykovou verzi, náčrtek mapy, foto, QR kód atd. V dnešní době se vizitka používá převážně v obchodním styku při prvotním setkání mezi možnými obchodními partnery. V největší míře se můžeme s vizitkami setkat na konferencích, výstavách a veletrzích.

VARIANTY TISKU VIZITEK

Tisk vizitek probíhá převážně pomocí ofsetového tisku, ale v dnešní době se čím dál více prosazuje i tisk digitální. K tisku vizitek se nejčastěji používá matný nebo lesklý křídový papír v gramážích 150–300 g/m². Vizitky mohou mít i různé povrchové úpravy jako např. ražba, slepotisk, zlacení, parciální UV lak aj.

NOVÉ MATERIÁLY VIZITEK - HLINÍK, GUMA

Tisk vizitek se neřídí žádným standardizovaným formátem, přesto však převládá velikost kreditní karty 85,6  × 54 mm. Protože vizitky slouží, kromě tištěných informací, často i jako nosiče reklamy, jsou vyráběny, aby zaujaly, i z jiných materiálů jako jsou PVC, hliník, dřevo guma atd.

Aprinto - tisk vizitek

Dnes je 19.06.2024

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto