Tisk letáků

TISK - Aprinto

 

Aprinto - užitečné

Levný a kvalitní tisk

 

 

Poptejte nás

Kalkulace

TISK LETÁKŮ

Leták můžeme označit jako potištěný list papíru, sloužící k šíření specifických informací za účelem upoutání pozornosti. Tisk letáků a jejich distribuce je dnes jedním z nejvíce používaných marketingových nástrojů. Profesionálně zhotovený leták je srozumitelný, přehledný a vzbuzuje zájem příjemce. Letáky jsou rozšiřovány buď adresnou nebo neadresnou distribucí nebo jako vklady denního tisku. Letáky nepropagují jen produkty, služby nebo společenské akce, ale jsou rovněž zdrojem reklamy a informací např. politických stran, úřadů, různých spolků atd.

VARIANTY TISKU LETÁKŮ

Tisk letáků velkého nákladu je zaměřen na segment rotačního tisku, který je cenově nejvýhodnější. Tisk letáků menšího množství je pak orientován na tisk archový. Existuje mnoho druhů tištěných letáků. Mezi nejvíce využívané formáty patří A4 a A5. Dále pak letáky falcované na konečnou velikost jako je A2/A4, A3/A4 nebo A4/A5.

PAPÍR PRO TISK LETÁKŮ

Pro tisk letáků se používá nejčastěji papír v gramážích 52–80 g/m², ale není výjimkou ani papír křídový 100–135 g/m². Mezi letáky řadíme i vícestránkové prospekty různých řetězců s listy volně vloženými v sobě nebo lepenými přímo při rotačním tisku.

Aprinto - tisk letáků

Dnes je 19.06.2024

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto