Reklamní předměty

PRINT - Aprinto

 

Aprinto

Cheap and quality printing

 

 

                                        reklamní předměty

                             ZÁSTĚRY, RUKAVICE A CHŇAPKY

K jedné z neodmyslitelných částí v oboru 3D reklamy patří vaření a stolování.

S tímto rychle rostoucím trendem se zvyšuje zájem zákazníků o doplňky do kuchyně jako jsou kuchyňské zástěry, rukavice a chňapky. Tyto produkty lze použít nejen v kuchyni, ale i třeba na zahradní grilovací párty. Kuchyňské zástěry se nejčastěji vyrábí ze 100% bavlny, případně z kombinace materiálů bavlna a polyester.
Zástěry mohou být různých typů – krátké nebo dlouhé do pasu, se zavazováním za krkem, případně typu kuchařský rondon. Lze zvolit jakoukoli barevnou kombinaci dle přání zákazníka. Velmi vhodnou technologií pro aplikaci loga je výšivka, případně sítotisk.

Nedílnou součástí kuchyňských doplňků jsou rukavice a chňapky. Oba produkty jsou vyráběné ze 100% bavlny, barevně je lze vyrobit v jakékoli kombinaci dle přání zákazníka. Chňapky mají na koncích speciální hliníkový zátěr, který zaručuje nehořlavost materiálu. Tento zátěr lze také umístit na rukavice a to v jejich dlaňové části. Termoizolační vložka je vyrobená z polyuretanové pěny, pod dotykovými plochami je navíc izolační vrstva z netkané textilie. Chňapky i rukavice lze dodat buď s všitým magnetem nebo bez něj, stejně tak lze oba typy dodat s ouškem v barvě lemování nebo bez něj. Nejvhodnějším způsobem aplikace loga je opět buď sítotisk nebo výšivka, tu však je vhodné aplikovat už při výrobě, nikoli až na hotový produkt.

001007008011012013

Dnes je 30.05.2023

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto