Reklamní předměty

PRINT - Aprinto

 

Aprinto

Cheap and quality printing

 

 

                                                reklamní předměty

                                                             TAŠKY

Vzhledem ke skutečnosti, že tašky stále patří mezi nejoblíbenější 3D reklamní předměty, tak existuje na trhu nepřeberné množství materiálů, ze kterých je možné tašky vyrobit.

Jednoznačnými favority jsou papírové a igelitové tašky. Oba typy tašek je možné celoplošně plnobarevně oboustranně potisknout, u papírových tašek je možné si vybrat rozměr, povrchovou úpravu, barvu a typ držadla a také technologii potisku. Papírové tašky lze tisknout buď sítotiskem, ofsetovým tiskem nebo flexotiskem. U technologie flexotisk lze dosáhnout poměrně nízké ceny vzhledem k minimálnímu množství 5000 ks. Igelitové tašky jsou nejčastěji vyrobené z LDPE materiálu, zde je možné určit si typ držadla (proseknuté držadlo nebo páskové ucho), dále pak je možné vyrobit tašky mikrotenové z HDPE materiálu – zde je možné vybírat z typu „košilka“ nebo s průsekem. Co se týče technologií tisku, opět můžeme použít sítotisk nebo flexotisk.
Stále větší popularitu si získávají tašky z netkané textilie, jež nabízejí až nečekaně široké spektrum možností. Po materiálové stránce si lze zvolit polypropylen nebo polyester. Technologie tisku používaná pro polypropylenové tašky je přímý nebo termotransferový sítotisk, pro tašky polyesterové je to digitální sublimace. Digitální sublimace je vhodná, chceme-li zákazníkovi nabídnout celoplošně plnobarevně potištěné tašky.

Velkou tiskovou plochu pro prezentaci loga poskytují tašky přes rameno, jejichž klopa je vyrobena z tarpaulinu a lze ji digitálně plnobarevně potisknout. Podle typu lze nabídnout až 38 barevných variant tašky, dále můžeme vybírat typ zapínání (klopa na suchý zip nebo s plastovou sponou) a také zda chceme tašku vertikální nebo horizontální. Nespornou výhodou těchto tašek je minimální odběr 50 ks.

001003005006

Dnes je 30.05.2023

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto