Reklamní předměty

PRINT - Aprinto

 

Aprinto

Cheap and quality printing

 

 

                                              reklamní předměty

                                        MYŠI A PODLOŽKY POD MYŠ

Počítačové myši se staly nedílnou součástí života většiny lidí. V oblasti reklamních předmětů zaujímají PC myši významné místo.

Do popředí zájmu zákazníků se dostávají nejen nové typy, ale nové možnosti prezentace loga. PC myši mohou být jednak klasické drátové (například s USB), stále využívanější pro reklamní účely jsou ale optické bezdrátové myši, dále miniaturní USB myši, ultratenké myši nebo skládací myši. Většinu z výše uvedených typů lze plnobarevně potisknout. Samostatnou kategorií jsou
tzv. aqua myši, kdy v krajní části je průhledný plast s tekutinou a plovoucím předmětem. Barvu tekutiny a plovoucí předmět lze vyrobit dle přání zákazníka.

Mezi další PC doplňky patří neodmyslitelně podložky pod myš, jejichž trend se opět vrací. Dnes je jejich plnobarevný tisk již samozřejmostí, rozšířily se ovšem možnosti použitých materiálů a tvarů. Velmi oblíbeným typem podložky pod myš jsou tzv. gelové podložky s textilním povrchem, které mají v zápěstní části vložený gelový polštářek, který nezatěžuje zápěstí a zvyšuje komfort při práci s myší.

004006007008011012

Dnes je 30.05.2023

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto