Reklamní předměty

PRINT - Aprinto

 

Aprinto

Cheap and quality printing

 

 

                                    reklamní předměty

                   ČISTÍTKA NA MOBIL A NA BRÝLE, OBALY

Dnes již neodmyslitelným doplňkem každého telefonu s dotykovým displejem jsou samolepící textilní čistítka.

Jedná se o velmi praktickou pomůcku, kterou lze mít kdykoli po ruce. Díky spodní silikonové vrstvě je možné ho opakovaně použít, silikon perfektně přilne k povrchu telefonu a nezanechá žádné stopy. Vrchní textilní vrstva je vyrobena z jemného mikrovlákna, které zajistí, že nedojde k poškrábání displeje a displej bude dokonale vyčištěný. Čistítka se na textilní straně tisknou digitálním plnobarevným tiskem, lze vyrobit jakýkoli tvar dle přání zákazníka a na vyžádání se dají dodat s vůní růže, jasmín, jahoda a jablko.
Dalším inovativním produktem s funkcí čištění jsou mikroutěrky na brýle. Tyto utěrky jsou vyrobené z mikrovlákna a tento materiál stejně jako u textilních čistítek na mobil zajišťuje dokonalé vyčištění brýlových skel. Mikroutěrky se tisknou buď jednostranně nebo oboustranně digitálním plnobarevným tiskem. Dodávají se buď ve standardních rozměrech, ale samozřejmě je možné je vyrobit i na míru – ať už se jedná o vlastní rozměr, tvar nebo zakončení.

Vedle čistících utěrek na brýle lze z mikrovlákna vyrobit také textilní sáčky na brýle. Ty lze – stejně jako mikroutěrky – plnobarevně oboustranně potisknout.

010011013014040041

Dnes je 30.05.2023

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto