Reklamní předměty

PRINT - Aprinto

 

Aprinto

Cheap and quality printing

 

 

                                  reklamní předměty

                                    HODINY A HODINKY

V dnešní rychlé moderní době je skoro nepředstavitelné fungovat bez měřiče času, ať už se jedná o hodinky nebo hodiny.

V sekci reklamních předmětů mají své nepopíratelné místo. Hodinky coby propagační předmět provázejí reklamní trh téměř od jeho počátku, avšak postupem let prošly reklamní hodinky značným vývojem, především po stránce designu. Typů hodinek existuje nepřeberné množství – od analogových přes digitální až po kombinované, které zobrazují čas pomocí ručiček v kombinaci s digitálním displejem, kolekce hodinek pak jsou pánské, dámské a dětské. Dále je v nabídce fashion nebo sportovní kolekce, chronografy a sportovní mechanické hodinky s automatickým natahováním.
Sportovní hodinky lze díky jejich vlastnostem jako je například vodotěsnost použít k různým účelům – na plavání, potápění, běhání a další sportovní aktivity.

Nástěnné reklamní hodiny mají také své nesporné místo na trhu propagačních předmětů. Za poslední dobu došlo k rozvoji především používaných materiálů, velkým hitem se staly bezrámečkové skleněné reklamní hodiny, které lze plnobarevně potisknout, tisk se provádí pod sklo a je téměř k nerozeznání od malovaného skla. Kromě skleněných nástěnných hodin se dodávají hodiny s plastovým nebo kovovým rámem, uvnitř je pak plnobarevně potištěný ciferník dle přání zákazníka.

001002003004005007009011

Dnes je 30.05.2023

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto