Reklamní předměty

PRINT - Aprinto

 

Aprinto

Cheap and quality printing

 

 

                                    Reklamní předměty

                                         DÁRKOVÉ SADY

Dárkové sady s Vaším logem se skvěle hodí jako dárek k narozeninám i Vánocům pro obchodní partnery nebo jako odměna pro zaměstnance.

Dárková sada může obsahovat výběr potravin jako jsou čokoládové pralinky, oříšky, paštiky, medy, čaje a jiné pochoutky, ale například i víno nebo sekt. Případně lze sadu doplnit předměty tématicky se vztahujícími k náplni sady, například hrnek k čaji, šálek ke kávě, skleničky k vínu, servírovací misky k oříškům, nůž k paštikám apod.
Při výběru obsahu dárkové sady můžete vybírat gurmánské lahůdky ze zahraničí stejně jako regionální potraviny tuzemské výroby.
Jednodušší ale ne méně zajímavou variantou dárkových sad mohou být sady dvou nebo tří různých čajů doplněné například medem s etiketou podle přání klienta. Takovouto sadu jistě každý ocení zejména v zimních měsících.

Balené mohou být sady v papírových taškách, celofánu zavázaném mašličkou, proutěném koši nebo kartonové krabičce. Logo klienta může být na krabičkách a taškách natištěno, u balení do celofánu a proutěného koše doporučujeme papírovou visačku nebo vloženou komplimentku.

001002003004006007

Dnes je 30.05.2023

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto