Reklamní předměty

PRINT - Aprinto

 

Aprinto

Cheap and quality printing

 

 

                                     Reklamní předměty

                                  ČOKOLÁDKY A BONBÓNY

Jednou z velmi oblíbených forem firemní prezentace jsou sladkosti všech druhů.

Můžete si vybrat malé 3,5 g čokoládky až 1000 g čokolády, bonbóny, lízátka, ovocné komprimáty, sušenky, cukříky, želatinové medvídky i jiné tvary ze želatiny, mandle v čokoládě, adventní kalendáře, čokoládové zprávy, čokoládové pralinky, mentolové bonbónky, mini lentilky, perníčky, oplatky v čokoládě, čokoládové mince, karamelové bonbóny, atd.
Způsoby balení a s tím související potisk se pak řídí dle vybraného produktu.
Klasické bonbóny mohou být s příchutí ovocný mix, větrovou nebo karamelovou a balené mohou být do obalu s točenými kraji nebo ve flowpacku. Čokolády mohou být bílé, mléčné, oříškové, hořké nebo extra hořké. Balené ve flowpacku nebo v hliníkové fólii s papírovým rukávkem, následně mohou být takto balené malé čokoládky skládány do dalších obalů – bonboniéry, knihy, cihličky atd., pro náročné klienty je také možné potisknout přímo čokoládu. Čokoládové pralinky se obvykle dodávají v papírových krabičkách různých velikostí s různým počtem pralinek. Exklusivní variantou jsou také ručně vyráběné pralinky, které mohou být přizpůsobeny přání klienta.

Cukříky, želatinoví medvídci a jiné drobné sladkosti se také balí do flowpacku – obdélníkového, čtvercového nebo pyramidového. Mentolové bonbóny je možné dodat v plastových kartách různých tvarů, plechových krabičkách i v oblíbených click-clack krabičkách. Již zmíněný výběr cukrovinek je možné doplnit například výrobou čokolád ve tvaru dle přání klienta.

002006007008010 

Dnes je 30.05.2023

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto