Reklamní předměty

PRINT - Aprinto

 

Aprinto

Cheap and quality printing

 

 

                                                 Reklamní předměty

                                                   DOPLŇKY DO AUTA

V několika posledních letech došlo na trhu reklamních předmětů k rapidnímu rozvoji protiskluzových podložek do auta, někdy dodávané pod názvem nanopodložky.

Jak taková věc funguje? Protiskluzová nanopodložka je vyrobena z dokonale přilnavého polyuretanového gelu. Díky své speciální povrchové úpravě nanopodložka bez problému udrží mobilní telefony, PDA , GPS navigace, mp3 přehrávače, brýle, cigarety a další drobné předměty, a to i v šikmé poloze. Jedná se tak o mimořádně praktický doplněk do auta, kanceláře či domácnosti.
Nanopodložku je možné dodat buď v zákaznických barvách a jednoduše dotisknout logo, nebo existuje možnost i plnobarevně potištěné podložky – u toho typu je ovšem třeba počítat s minimálním množstvím 2000 ks.
K povinné výbavě každého automobilu patří reflexní vesta, což je zároveň skvělý reklamní předmět. Její nespornou výhodou je, že je skutečně vidět. Je nezbytná jak pro účastníky silničního provozu, tak i pro pracovníky pohybující se v okolí silnic nebo pro děti na ulici.
Reflexe bezpečnostních vest musí odpovídat normě EN 471, což námi nabízené vesty splňují.
Výborným doplňkem do auta jsou také stínítka a clony. Vnitřní clonu na přední sklo řidiči ocení v letních měsících, kdy clona zabrání přehřívání palubní desky. Stínítka proti slunci na boční skla přijdou vhod v každém ročním období. V zimě, když je slunce nízko, i v létě, když září nejsilněji a po větší část dne.

Obě tyto varianty ochran proti slunečnímu záření pro auta je možné dodat s plnobarevným, celoplošným potiskem.

001002003 005007

Dnes je 30.05.2023

 
Facebook Twitter Google
   
Aprinto